Дек 16
Понеделник

Видео

Интервю

Дженифър Лопес: Не ме интересуват парите!
Списание: GQ

Дженифър Лопес е една от иконите на днешното време. Тя успява да се изкачи по стълбицата на успеха и от обикновено момиче от Бронкс, Ню Йорк застава на върха на музикалната индустрия. През кариерата си е получила 400 номинации и 126 награди, а нейният албум J to tha L-O! The Remixes е вписан в рекордите на Гинес за първия албум, съдържащ ремикси, който стига до номер 1 в класацията на Billboard 200.

Продължава...

Срещи, разговори, събития

Кейт и Уилям готвят коледни сладкиши в ТВ шоу

Резултат с изображение за Кейт и Уилям готвят коледни сладкиши в ТВ шоуПринц Уилям и херцогиня Кейт тайно заснеха серия от британското шоу The Great British Bake Off, което преди време имаше и български вариант - "Bake Off: Най-сладкото състезание".

Продължава...

Напусна ни великата Стоянка Мутафова

Резултат с изображение за Напусна ни великата Стоянка Мутафова97-годишната легенда на българския театър е издъхнала рано тази сутрин.

Продължава...
Ахмед Башев: Писна ми от братоубийци и държавни мекерета Печат Е-мейл
Понеделник, 04 Ноември 2019 14:44

Ахмед БашевСкандалите за купуване на гласове съпътстваха и тази изборна кампания на много места в страната. В Гърмен дори се стигна до ареста на дългогодишния кмет Ахмед Башев. Той е вече на свобода.

„Сценарият се повтори от 2009 г., когато бях арестуван по същия начин, без да подозирам”, каза в ефира на bTV Башев.

Той отрича „да е размятал пари” за гласове.

„Наистина пари в общината се разхвърляха като салфетки в гръцка таверна и от двата щаба, но за нас изборите приключиха на 27 октомври. Аз не бях нито кандидат, нито пък съм участвал пряко в кампанията. Омръзна ми от братоубийци и от държавни мекерета. Всичко беше насочено срещу мен, за да може някой да прикрие действията си.

dariknews.bg

УСИН КЕРИМ

Поезия, 
стихове
биография, 
конкурси и 
информация...

Прочетете повече....

АРХИВ ДРОМ ДРОМЕНДАР

Прегледайте
архивни броеве на
Дром Дромендар