Май 10
Понеделник

Видео

Интервю

Георги Георгиев, БОЕЦ: Осъден съм, защото защитих семейството си от мутри, представящи се за журналисти

Тежките реформи не могат да се случат заради мощта на статуквото, смята той

"Днес Видинският съд ме осъди на 5 месеца затвор, 3 години изпитателен срок, защото през 2019 година защитих съпругата си и себе си от нападението на три мутри, които в продължение на три дни тормозеха семейството ми, представяйки се за журналисти. Разбира се, ще обжалвам".
Продължава...

Срещи, разговори, събития

Най-доброто предстои! Брад Пит с бляскави думи за Мария Бакалова: Тя ще бъде голяма звезда!

Мария Бакалова може и да не спечели наградата "Оскар" за поддържаща роля, но големият път е пред нея. В това вярва и актьорът Брад Пит. "Това момиче напомня за Мерилин Монро. Някой ден тя ще бъде голяма звезда. Добре дошла, Мария!", заяви той в бляскавата нощ.

Продължава...

Не си отива милиционерското поведение на служители

Защо милиционерско? Защото в онова време те, милиционерите, имаха такова поведение, което покорно обслужваше тутакси началниците, властта и демонстрираше неограниченост на права, неразбиране на всеки опит да бъдат коригирани от клиенти в една или друга ситуация.

Продължава...
45-ият парламент - формулата на властта Печат Е-мейл
Четвъртък, 15 Април 2021 14:17
45-ият парламент - формулата на властта

В деня на клетвата на 45-то Народно събрание – с преки включвания от парламента, за новите народни избраници, главните действащи лица и експертните коментари. Първо при нас.

Ще предложи ли Централната избирателна комисия нов Изборен кодекс след анализа на вота. В студиото: председателят на ЦИК Александър Андреев.

За тромбозите, аневризмите и последствията след COVID-19. Съветите от доц. Светлин Цонев.

Как върви ремонтът на релсовия път на трамвай номер 5. На живо: какви са алтернативите за пътуващите по линията в следващите 2 години?

Директно от Варна. Защо 10 дни след ремонт при Аспаруховия мост – отсечка от съоръжението отново е за ремонт.

bnt.bg

УСИН КЕРИМ

Поезия, 
стихове
биография, 
конкурси и 
информация...

Прочетете повече....

АРХИВ ДРОМ ДРОМЕНДАР

Прегледайте
архивни броеве на
Дром Дромендар